Pasta waniliowa Bourbon Eurovanille | Cukieteria.pl

Pasta waniliowa to produkt cukierniczy, który znajduje szereg zastosowań podczas przygotowywania pysznych, aromatycznych wypieków. Bourbon Eurovanille posiada w składzie organiczną wanilię z Madagaskaru oraz starannie wyselekcjonowany profil sensoryczny z nutami owocowymi. Dzięki temu, że pasta powstaje z naturalnych ziaren wanilii, jest produktem niezwykle esencjonalnym i intensywnym. Cechuje się wysoką wydajnością oraz niepowtarzalnym smakiem, który pokochali miłośnicy cukierniczych wypieków.
Pasta waniliowa Bourbon Eurovanille

Czym cechuje się pasta waniliowa?

Organiczna pasta waniliowa Bourbon pochodzi od francuskiego producenta Eurovanille Route de Maresquel. W składzie produktu znajduje się aż 15% ekstraktu z ziaren wanilii. Dużym udogodnieniem w przypadku używania tego produktu jest wygodny dozownik. Warto zaznaczyć, że pasta może być z powodzeniem wykorzystywana w wypiekach i wyrobach cukierniczych, których nie poddaje się obróbce cieplnej (np. masy do ciast). Produkt cechuje się wysoką wydajnością ze względu na intensywny smak oraz aromat wanilii.

Dlaczego warto zdecydować się na pastę waniliową Bourbon Eurovanille?

Pasta waniliowa przypomina konsystencją gęsty syrop. W składzie produktu, oprócz oczywiście esencjonalnych ziaren wanilii, znajduje się także aromat z nutami owocowymi. Dzięki temu wypieki pachną jeszcze intensywniej. Pastę waniliową można wykorzystać jako dodatek do polew, sosów, mas cukierniczych, kremów czy ciast. Alternatywnym i jednocześnie sprawdzonym zastosowaniem pasty jest używanie jej nie tylko do wypieków cukierniczych, ale także do produkcji domowych lodów lub tradycyjnych potraw, np. naleśników.

Ile kosztuje pasta waniliowa Bourbon Eurovanille?

Cena pasty waniliowej Bourbon Eurovanille uwarunkowana jest przede wszystkim pojemnością opakowania. Na stronie cukieteria.pl można zakupić ten produkt w konkurencyjnej cenie. Co więcej, dostępny jest w kilku pojemnościach. Sklep cukieteria.pl posiada w swojej ofercie wyłącznie sprawdzone produkty od zaufanych producentów wyrobów cukierniczych. Zapewnia bezproblemowy przebieg transakcji płatniczej, szybką realizację zamówienia, a także terminową wysyłkę produktu na wskazany przez klienta adres.

Opinie klientów

Pasta jest świetna. Ma bardzo intensywny, ale naturalny zapach wanilii, który doskonale wyczuwalny jest w wypiekach. Prosty skład, łatwość dozowania i oczywiście pyszny smak. Bardzo polecam!

Maria

pastę kupiłam z polecenia znajomej cukierniczki. Muszę przyznać, że jest to najlepsza pasta waniliowa z jaką kiedykolwiek przyszło mi pracować. Same zakupy za pośrednictwem cukieteria. pl również oceniam bardzo pozytywnie

Krystyna

Świetna pasta z bezpiecznym i opartym o naturalne produkty składzie. Jest bardzo intensywna–dzięki czemu wydajna, esencjonalna i aromatyczna. Serdecznie polecam wszystkim miłośnikom cukiernictwa jej zakup!!!

Wojciech